Apie mus

www.juju.lt

JUJU.LT – apatinio trikotažo elektroninė parduotuvė visiems. Mes orientuojamės į kokybę ir patogumą bei siekiame pasiūlyti ne tik kasdienio apatinio trikotažo, bet ir išskirtinio, prabangesnio, skirto įvairioms progoms, bei specializuotų gaminių už prieinamą kainą.

JUJU.LT elektroninėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą įvairaus tipo liemenėlių ir kelnaičių, nakties rūbelių, tokių kaip naktinukai, pižamos, chalatai ar peniuarai. Galėsite įsigyti formuojančio apatinio trikotažo, t.y. kelnaičių, bodžių, pėdkelnių, tamprių, suknelių bei marškinėlių. Prekiaujame šiltomis, klasikinėmis ir kompresinėmis pėdkelnėmis. Siūlome apatinio trikotažo esamoms ir būsimoms mamytėms. Pas mus galėsite įsigyti liemenėlių maitinačioms, palaikomųjų diržų, kelnaičių ir marškinėlių nėsčiosioms, bodžių ir korsetų po gimdymo. Siūlome platų asortimentą vientinsų ir atskirų maudymosi kostiumėlių.

Prekiaujame pripažintais prekiniais ženklais:

PARI PARI (Lenkija) – šiuolaikiškas prekės ženklas, apjungiantis 20 metų patirtį moteriško apatinio trikotažo gamyboje, derinant tarpusavyje naujas idėjas kartu su šių dienų mados tendencijomis. Unikalios ir išskirtinės aukštos kokybės kolekcijos kasdienai, sužadėtuvėms, vestuvėms, įvairioms progoms, tokioms kaip Valentino diena.

SERMIJA (Lietuva) – nuo 1994 m. kuriamas ir gaminamas apatinis trikotažas moterims, išskirtinai orientuojantis į patogumą, stengiantis sukurti kuo patogesnę liemenėlę, skirtą kasdieniam nešiojimui. Pagrindinė įmonės  specializacija yra didelių dydžių liemenėlių gamyba, skiriant didelį dėmesį liemenėlės konstrukcijai.

ORI (Italija) – kompanija įkurta septintajame dešimtmetyje, turinti daugiau nei 40 metų patirtį moteriškų pėdkelnių ir kojinių gamyboje. Nuo pat pradžių kompanija orientuojasi tik į aukštos kokybės gaminių kūrimą. Per ilgą laiką ORI gaminiai tapo žinomi ir parduodami visame pasaulyje. Gaminiai yra kuriami pasitelkiant šiuolaikines technologijas, o siūlams, iš kurių yra gaminamos moteriškos kojinės ir pėdkelnės, keliami labai aukšti reikalavimai.

SOLIDEA (Italija) – profilaktinės ir terapinės klasės kompresinės kojinės, mikromasažinis anticeliulitinis trikotažas platinamas daugiau nei 70 pasaulio šalių. Bendrovė Calzificio Pinelli įkurta Italijoje 1976 m., SOLIDEA prekės ženklas pristatytas 1997 m. Calzificio Pinelli yra viena iš geriausiai vertinamų kompresinių pėdkelnių ir kojinių bei anticeliulitinių produktų gamintojų pasaulyje.

INTIMIDEA (Italija) – prekės ženklas “ControlBody”. Intimidea įkurta 2001 m. yra Italijos įmonių grupės Norman International SpA narė, besispecializuojanti formuojančių apatinių drabužių gamyboje, o produkcija platinama daugiau nei 40 pasaulio šalių. Produktai pasižymi ypatingu žmogaus anatomijai pritaikytu elastingumu, aukštos kokybės medžiagomis, kurios savo savybių nepraranda net ir po daugelio skalbimų, bei besiūlėmis technologijomis.

JANIRA (Ispanija) – ispaniška šeimos įmonė, įkurta 1951 m. Gamybą pradėjęs nuo pėdkelnių, o vėliau praplėtęs pasiūlą, šiuo metu yra apatinio trikotažo ir pėdkelnių rinkos lyderis Ispanijoje. Formuojantį trikotažą pradėjo gaminti prieš 10 metų ir per trumpą laiką jau yra tarp rinkos lyderių ir labiausiai vertinamų formuojančio trikotažo prekės ženklų ne tik Ispanijoje, bet ir Italijoje, Prancūzijoje ir netgi JAV.

TONUS ELAST (Latvija) – nuo 1995 m. gamina įvairius medicininius gaminius, nuo elastinių tvarsčių iki korsetų po gimdymo. Visos moterys besiruošiančios tapti mamomis ar jau jomis tapusiomis galės sau surasti ir įsigyti kokybiškų liemenėlių nėščioms ar maitinančioms, kelnaičių, bodžių ir korsetų po gimdymo, taip pat palaikomųjų diržų pilvui.

Rašyk
Skambink