Verslui

 

Apatinio trikotažo internetinė parduotuvė JuJu.lt nuolat ieško verslo partnerių asortimento plėtimui, didmenos pirkėjų bei kitokių komercinių pasiūlymų. Susisiekite su mumis el.paštu info@juju.lt arba tel. +370 611 10114 jeigu:

  1. Prekiaujate apatiniu trikotažu, pėdkelnėmis, naktinukais ir norite papildyti savo asortimentą mūsų parduodamomis prekėmis. Mes suteiksime Jums palankias sąlygas bei kainas, kokybiškas nuotraukas, prekių aprašymus, bei malonų bendradarbiavimą.
  2. Esate oficialus firminio apatinio trikotažo ar pėdkelnių atstovas, bei norite talpinti savo prekes mūsų internetinėje parduotuvėje JuJu.lt.
  3. Šiuo metu ieškome kokybiškų, pageidautina itališkų, prisegamų kojinių atstovo. Siųskite pasiūlymus info@juju.lt.

 

Esame oficialus Pari Pari apatinio trikotažo atstovas Lietuvoje, todėl garantuojame, kad tik mes galime suteikti palankiausias kainas Jums! Pari Pari – jau 20 metų patirtį turintis ir pasaulyje gerai žinomas apatinio trikotažo prekės ženklas, kuris orientuojasi į aukštą kokybę ir nepriekaištingą išvaizdą. Visos Pari Pari prekės yra kruopščiai supakuotos į elegantiškas dėžutes, kurias pridedame NEMOKAMAI. Suteikiame profesionaliai padarytas nuotraukas bei prekių aprašymus, kainininkus. Todėl, jei prekiaujate apatiniu trikotažu ir norite papildyti savo asortimentą Pari Pari prekėmis, ar tiesiog turite klausimų, rašykite mums info@juju.lt arba skambinkite tel. +370 611 10114.