Nėščiųjų rūbai

Vaikelio laukimas ypatingas laikas kiekvienai moteriai, tačiau taip pat ir nemažas išbandymas tiek psichologiškai tiek ir fiziškai. Augantis vaikelis keičia ir moters kūno formas, priaugama svorio, išsitempia pilvukas, tinsta kojos. Visi šie pasikeitimai gali varginti moteris. Tam kad nėštumo laikotarpis būtų malonesnis ir mažiau vargintų rekomenduojame rinktis įvairias priemones nemaloniems pojūčiams palengvinti – pėdkelnes, kelnaites, nėščiųjų diržus, specialias maikutes, liemenėles.

Pėdkelnės yra sukurtos specialiai nėštumo laikotarpiui, jog moteriai būtų kuo patogiau judėti su padidėjusiu pilvuku bei kūno svoriu. Tokių pėdkelnių viršutinė dalis primena specialius šortukus kurie dengia pilvuką bei šiek tiek apgaubia šlaunis, tam jog šios kelnaitės atliktų mikromasažą, padėtų mažinti celiulitą bei strijas. Taip pat puikiai prisitaiko prie didėjančio pilvuko ir jo nespaudžia. Pačios pėdkelnės turi paskirstytą lengvą kompresiją, jog pagerintų kojų kraujotaką bei padėtų išvengti kulkšnių tinimo.

Palaikomasis nėščiųjų diržas – Palaikomasis diržas, skirtas pašalinti krūvį nuo apatinės nugaros dalies ir laikyti pilvą nėštumo metu. Naudojamas taip pat ir pogimdyminiu laikotarpiu, pilvo raumenų tonusui atstatyti. Diržas apsaugo nuo priešlaikinio (patologinio) pilvo nusileidimo, sumažina krūvį mažajame dubenyje ir apatinėje nugaros dalyje. Saugo nuo galimų pilvo odos strijų, bei nugaros skausmų.

Kelnaitės, maikutės, liemenėlės – yra siuvamos iš specialios medicininės medžiagos. Tokių gaminių naudojimas sumažina skausmus, įtampą ir sunkumus nėštumo metu. Taip pat puikiai prisitaiko prie augančio pilvuko ir nesukelia diskomforto jausmo. Nėščiųjų liemenėlės skirtos dėvėti profilaktikai, apsaugo nuo pieno liaukų uždegimo bei mažina nemalonius pojūčius.

Visas šias kokybiškas prekes, pasiūtas naudojant geriausias medžiagas galite rasti juju.lt ir jujushop.lt elektroninėse parduotuvėse. Linkime, jog nėštumas praeitų kuo sklandžiau ir patogiau!