Maudymosi kostiumėlių tendencijos

Vientisų maudymosi kostiumėlių mada grįžo su didele naujų modelių banga. Iki šiol ne itin patraukliai atrodę vientisi maudymosi kostiumėliai buvo užmiršti ir laikomi ne itin patraukliais. Šią vasarą atskirus ir bikini maudymosi kostiumėlius nuo mados viršūnių nušlavusi vientisų maudymosi kostiumėlių banga visus nustebino savo netikėtumu. Nauji dizainai, naujos audinių galimybės leidžia sukurti tokius vientisus kostiumėlius, kurie itin stipriai pabrėžia moterišką figūrą ir paslepia įvairius trūkumus. Nedidelės, tačiau akį traukiančios išskirtinės detalės sukuria patrauklų įvaizdį.
GWINNER maudymosi kostiumėlius siuva iš aukščiausios kokybės, naujausių technologijų CARVICO audinio, kuris yra ilgaamžis, patvarus ir itin elastingas. Ne veltui, šį audinį renkasi profesionalių maudymosi kostiumėlių gamintojai.

Rekomenduojame šį sezoną palydėti įsigyjant profesionalų sukurtą maudymosi kostiumėlį, kuris jus ne tik išskirtinai papuoš, bet ir išliks puikios formos ne vieną sezoną.

Apsilankykite www.juju.lt parduotuvėje ir nepraleiskite progos pasinaudoti paskutinėmis vasaros išpardavimo nuolaidomis. Čia rasite vientisų, atskirų, bikini, tankini, didelių dydžių maudymosi kostiumėlių. Ieškote maudymosi kostiumėlių vaikams, glaudžių ar maudymosi šortų vyrams? Tuomet laukiame jūsų universalioje parduotuvėje www.jujushop.lt

MŪSŲ ŠIOS VASAROS MĖGSTAMIAUSI:

Maudymosi kostiumėlis ELSA III Maudymosi kostiumėlis ANGELICA 1598-296_3583