Garantijos

Prekių grąžinimo/keitimo taisyklės

  • Prekes galite grąžinti per 30 darbo dienų nuo jų pristatymo datos.
  • Apatinio trikotažo grąžinti negalima. Atkreiptinas dėmesys, kad pagal LR “Daiktų grąžinimo ir keitimo taisykles“ ( Nr. 34-1637, Valstybės žinios, 2012-03-22) negrąžinamomis (nekeičiamomis) prekėmis laikomos tokios įsigytos kokybiškos prekės kaip: apatiniai drabužiai, pėdkelnės, kojinės, puskojinės, naktiniai marškiniai, pižamos, liemenėlės, korsetai ir kiti panašūs dirbiniai.
  • Grąžinant prekes, pristatymo išlaidos nėra grąžinamos. Šios išlaidos padengiamos tik tuo atveju, jeigu prekė yra su gamintojo defektu.
  • Nemokamo pristatymo atveju, pinigai už prekę yra grąžinami atskaičius pašto/kurjerio siuntimo išlaidas.
  • Grąžinamos prekės turi būti su originaliomis etiketėmis, nedėvėtos, nesugadintos ir nesuteptos. Pinigai už kokybišką prekę nėra grąžinami, tačiau gali būti keičiama kita analogiška preke (pvz. kito dydžio).
  • Grąžinant prekes, prašome užpildyti žemiau esančią Prekių grąžinimo/keitimo formą.
  • Prekių grąžinimo adresas: UAB “Nazca projects”, Alytaus g. 7, Alkiškiai, Akmenės raj., LT-85270.
  • Išsiuntę grąžinamą prekę (-es), tą pačią dieną praneškite apie tai mums el. paštu info@juju.lt.

Prekių grąžinimo teisė įgyvendinama vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones”, taisyklėmis.

Dėl prekių grąžinimo ar keitimo kreipkitės el. paštu info@juju.lt arba telefonu +370 611 10114.

 

Kokybės garantija 100%

Garantuojame, kad Juju.lt parduodamo apatinio trikotažo gamyboje naudojami tik aukščiausios kokybės audiniai. Apatinis trikotažas siuvamas itin kruopščiai, todėl yra patvarus ir kokybiškas.

 

Prekės ženklo garantija 100%

Prekiaujame tik originaliais prekių ženklais. Esame oficialus Pari Pari atstovas Lietuvoje. Taip pat siūlome didelį Sermija apatinio trikotažo bei ORI pėdkelnių pasirinkimą.

 

Pasitikėjimo garantija 100%

Mums visi klientai yra svarbūs, o aptarnavimas greitas ir kokybiškas.

 

 

PREKIŲ GRĄŽINIMO / KEITIMO FORMA