» » » Dviračių šortai PRO 3/4 - Puslapis 1 of 0

Dviračių šortai PRO 3/4

37.99 

 
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
Renkantis prekės dydį, vadovaukitės žemiau pateiktu dydžių gidu.

Įsigydami šią prekę Jūs gausite lojalumo taškų: 38

Vyriški dviračių šortai pagaminti ir aukštos kokybės Italų gamintojo CARVIO medžiagos.

REVOLUTIONAL® audinys

Naujausios kartos audinys turintis dvi patentuotas savybes:  pirma – tai novatoriška konstrukcija ir antra – gamybos procesas. Šis audinys yra nepaprastai lengvas, jo svoris vos 155 g/m², Revolutional™. Geriausios ir pažangiausios šio audinio savybės leidžia jį naudoti sporto rūbų gamyboje ir ypač toms sporto rūšims, kuriose reikia daug jėgos, darbo bei iššūkių. Taip pat būdamas itin plonas šis Revolutional™ audinys yra 50% plonesnis nei standartinis charmeuse ir priglunda prie kūno tarsi antra oda.

Iš šio audinio yra gaminami rūbai tokios sporto šakoms kaip dviračių sportas, bėgimas, slidinėjimas, motociklų sportas, dailusis čiuožimas, šokiai, plaukimas, alpinizmas, triatlonas.

Sudėtis: mikropoliamidas 71%, elastanas 29%.

 

Pagalvėlė yra pagaminta ir aukštos kokybės Italų gamintojo  DRPAD medžiagos.

DOC 90

Šios pagalvėlės forma yra sukurta atsižvelgiant į tai, jog visi matmenys būtų optimizuoti taip, kad kuo mažiau varžytų judesius ir važinėjimasis dviračiu būtų kuo komfortiškesnis. Pagalvėlės modelis buvo sukurtas konsultuojantis su pačiais dviratininkais, jog būtų išsiaiškinti jų poreikiai ir lūkesčiai. Dėka patentuotos Cutting Technology® technologijos, ši pagalvėlė yra lengvesnė už konkurentų gaminamas pagalvėles. Jos kraštai išlieka elastingi ir minkšti, net jai sušlapus ar prakaituojant. Nei viena iš jos dalių nėra siuvama. PU HLC (Heliocell) atlaiko ląstelių sprogimo procesą, bei taip išlaiko šio gaminio nepakitusias savybes ilgiau – elastingumą, pralaidumą orui bei stiprumą. Pralaidumas orui yra užtikrinamas nenaudojant klijų. Audinys ir paralonas yra sujungiami tarpusavyje naudojant karštą laminavimą. Paralonas yra aukštos kokybės, jog tarnautų kuo ilgiau.

STORIS: 2 to 15 mm transition with Cutting Technology®

TANKIS: 50 to 80/95/120 kg/m3 transition with Cutting Technology®

Sudėtis: Poliaminas 80 %, elastanas 20%.

Spalva: 120 Raudona.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Žymos: ,