» » » Liemenėlė minkštais kaušeliais HONEY H34-17 - Puslapis 1 of 0

Liemenėlė minkštais kaušeliais HONEY H34-17

18.00 

 
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
 
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
thumbnail
 
Renkantis prekės dydį, vadovaukitės žemiau pateiktu dydžių gidu.

Įsigydami šią prekę Jūs gausite lojalumo taškų: 18

  • Modelis H34-17-L –  paminkštinta liemenėlė („Soft“) be karkaso, turinti šoninę korekcinę detalę ir T formos siūlę, kuri stiprina apatinę kaušelio dalį. Konstrukcinė gaminio ypatybė – vertikalios ir horizontalios liemenėlės iškirptės, dėl kurių kaušelis gerai priglunda prie krūties nespausdamas jos, užtikrina stabilumą ir suteikia komfortą visos dienos metu.
  • Ši liemenėlė sukurta toms, kurios turi putlią krūtinę, ji gerai priglunda ir vizualiai sumažina krūtinę.
  • Liemenėlės kaušeliai pasiūti iš „Simplex“ audinio, pagaminto naudojant naujausias technologijas ir primenančio žmogaus odos savybes. Audinio ypatumai: dėl savo neįprastų savybių, ištemptas atgauna pradinę formą, nespausdamas stabiliai palaiko krūtinę.
  • Kaušelių vidus yra laminuotas medvilniniu audiniu. Viršutinė kaušelio dalis – „laivelis“ – dekoruota  elastingais nėriniais. „Valtelė“ apsiūta elastinga juostele reljefiniu krašteliu „Picot“ – tai padeda kaušeliui priglusti prie krūtinės ir neleidžia jam išsitampyti dėvėjimo metu.
  • Šoninės liemens detalės pagamintos iš tankaus elastingo spandekso audinio ir apsiūtos tvirta apdailine juostele reljefiniu krašteliu „Picot“.
  • Liemenės petnešėlės turi reljefinį kraštelį „Picot“, iki peties vidurio dekoruotos nėriniais. Jos stabilios ir patogios dėl jų sudėtyje naudojamo pastiprinimo, laminuoto medvilne. Plotis priklauso nuo gaminio dydžio.
  • Reguliatoriai yra pagaminti iš metalo lydinių, nesukeliančių alergijos.
  • Liemenėlės užsegimas yra pritaikytas didelių dydžių gaminiams, todėl įtempimo jėga pasiskirsto tolygiai per visą apimtį.

Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , , , Žymos: ,