Braziliškos kelnaitės AMELIA
Braziliškos kelnaitės AMELIA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija AMELIA. Kakavinės spalvos brazilškos kelnaitės, priekis puoštas siuvinėtu tinkleliu. Galinė kelnaičių dalis iš vietiso nepermatomo mikropluošto. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 65% poliamidas, 15% elastanas, 15% polisteris, 5% medvilnė. Skalbti … Skaityti daugiau »

13.29  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės MARGO
Braziliškos kelnaitės MARGO

GAIA apatinio trikotažo kolekcija MARGO. Išskirtinio dizaino braziliško stiliaus kelnaitės. Komponuotos iš kūno spalvos nepermatomo audinio priekinyje kelnaičių dalyje, bei dviejų skirtingų gipiūru. Kelnaičiu galinė dalis iš subtiliai permatomo gipiūro, kuris puoštas gėlėmis ir burbuliukais. Kelnaitės pagamintos iš kokybiškos medžiagos, todėl puikiai … Skaityti daugiau »

14.52  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės VIVIANA
Braziliškos kelnaitės VIVIANA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija VIVIANA. Juodos spalvos brazilškos kelnaitės, priekis puoštas gipiūru ir tinklelio įsiuvais šonuose. Galinė kelnaičių dalis iš vietiso nepermatomo mikropluošto. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 77% poliamidas, 18% elastanas, 5% … Skaityti daugiau »

12.13  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės SYMPHONY
Braziliškos kelnaitės SYMPHONY

GAIA apatinio trikotažo kolekcija SYMPHONY. Juodos spalvos su margo mikropluošto įsiūvu, braziliškos kelnaitės. Kelnaičių priekis puoštas siuvinėtu tinkleliu. Užpakalinė kelnaičių dalis iš vientiso juodos spalvos mikropluošto. Kelnaitės pagamintos iš kokybiškos medžiagos, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių spalva Juodos spalvos, puoštos … Skaityti daugiau »

13.28  RINKTIS
CASSI braziliškos kelnaitės
CASSI braziliškos kelnaitės
CASSI braziliškos kelnaitės

Nėriniuotos, klasikinio braziliško stiliaus, žaismingos dvispalvės Pari Pari kelnaitės. Priekyje aksominė medžiaga puikiai dera su nėriniais suteikiant seksualaus žavesio. Gale seksualus permatomas nėrinys. Labai patogios ir prabangios kelnaitės. Kelnaičių audinių sudėtis 78% poliamidas, 17% elastanas, 5% medvilnė Kelnaičių priežiūra Skalbti rankomis iki … Skaityti daugiau »

12.99  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės LILIANA
Braziliškos kelnaitės LILIANA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija LILIANA. Juodos spalvos, braziliškos kelnaitės. Kelnaičių priekis puoštas gipiūru ir tinkleliu, o užpakalinė dalis iš nepermatomo juodos spalvos mikropluošto. Kelnaitės pagamintos iš kokybiškos medžiagos, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių spalva Juodos spalvos, puoštos juodais raštais, … Skaityti daugiau »

12.71  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės LETIZIA
Braziliškos kelnaitės LETIZIA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija LETIZIA. Mėlynos spalvos brazilškos kelnaitės, priekis puoštas violetinėmis gėlėmis ir tinklelio įsiuvais šonuose. Galinė kelnaičių dalis iš vietisos tokios pat medžiagos kaip ir kelnaičių priekis. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir … Skaityti daugiau »

13.28  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės ESTELLE
Braziliškos kelnaitės ESTELLE

GAIA apatinio trikotažo kolekcija ESTELLE. Ecru spalvos, braziliškos kelnaitės. Kelnaičių šonai puošti siuvinėtu tinkleliu. Kelnaitės pagamintos iš kokybiškos medžiagos, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių spalva Ecru spalvos, puoštos siuvinėtu tinkleliu. Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 64% Poliamidas, 16% elastanas, … Skaityti daugiau »

13.29  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės CAPRICE
Braziliškos kelnaitės CAPRICE
Braziliškos kelnaitės CAPRICE

GAIA apatinio trikotažo kolekcija CAPRICE. Juodos spalvos, braziliškos kelnaitės. Kelnaičių priekis puoštas gipiūru, o užpakalinė dalis iš subtiliai permatomo tinklelio. Kelnaitės pagamintos iš kokybiškos medžiagos, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių spalva Juodos spalvos, puoštos juodais raštais, tinkleliu ir gipiūru. … Skaityti daugiau »

11.54  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės MIRELLA
Braziliškos kelnaitės MIRELLA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija MIRELLA. Pilkos spalvos braziliško stiliaus kelnaitės, priekis puoštas gėlių motyvais, o užpakalinė dalis iš vienspalvio pilkos spalvos mikropluošto, nepermatoma. Kelnaitės pagamintos iš minkšto mikropluošto, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra … Skaityti daugiau »

12.12  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės LIZZIE
Braziliškos kelnaitės LIZZIE
Braziliškos kelnaitės LIZZIE

GAIA apatinio trikotažo kolekcija LIZZIE. Kūno spalvos, puoštos elegantiškais juodais raštais, gipiūru bei tinkleliu. Kelnaičių užpakalinė dalis iš subtiliai permatomo tinklelio. Kelnaitės pagamintos iš kokybiškos medžiagos, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių spalva Kūno spalvos, puoštos juodais raštais, tinkleliu … Skaityti daugiau »

13.29  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės LUISE
Braziliškos kelnaitės LUISE

GAIA apatinio trikotažo kolekcija LUISE. Pilkos spalvos braziliško tipo kelnaitės. Puoštos rytietiškai motyvais bei nėriniais šonuose. Kelnaičiu užpakalinė dalis iš vienspalvės pilkos medžiagos. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 64% poliamidas, 15% poliesteris, 16% … Skaityti daugiau »

12.19  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės CORTNEY
Braziliškos kelnaitės CORTNEY

GAIA apatinio trikotažo kolekcija CORTNEY. Švelnios rožinės spalvos braziliško tipo kelnaitės. Puoštos medžiaga su taškeliais. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 60% poliamidas,15% elastanas, 5% medvilnė, 20% poliesteris. Skalbti rankomis iki 40 laipsnių temperatūroje, … Skaityti daugiau »

12.19  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės DENISA
Braziliškos kelnaitės DENISA
Braziliškos kelnaitės DENISA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija DENISA. Mėtinės spalvos braziliško stiliaus kelnaitės. Galinė kelnaičių dalis iš peršviečiamo nėrinio. Priekinė kelnaičių dalis per vidurį nepermatoma, kraštai permatomi. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 75% poliamidas, 16% elastanas, 5% … Skaityti daugiau »

13.89  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės PHOEBE
Braziliškos kelnaitės PHOEBE

GAIA apatinio trikotažo kolekcija PHOEBE. Akvarelinių spalvų braziliško stiliaus kelnaitės.. Kelnaitės pagamintos iš minkšto mikropluošto, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 76% poliamidas, 19% lycra, 5% medvilnė. Skalbti rankomis iki 40 laipsnių temperatūroje, nelyginti, … Skaityti daugiau »

11.59  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės CONSTANZA
Braziliškos kelnaitės CONSTANZA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija CONSTANZA. Pilkos spalvos braziliško stiliaus kelnaitės puoštos baltais taškiukais bei nėriniais šonuose. Kelnaitės pagamintos iš minkšto mikropluošto, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 73% poliamidas, 17% poliesteris, 5% elastanas, 5% medvilnė. … Skaityti daugiau »

14.99  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės PEGGY
Braziliškos kelnaitės PEGGY
Braziliškos kelnaitės PEGGY

GAIA apatinio trikotažo kolekcija PEGGY. Švelnios rožinės spalvos braziliško tipo kelnaitės. Puoštos medžiaga su taškeliais. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 76% poliamidas,16% elastanas, 5% medvilnė. Skalbti rankomis iki 40 laipsnių temperatūroje, nelyginti, nedžiovinti … Skaityti daugiau »

14.99  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės MAYA
Braziliškos kelnaitės MAYA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija MAYA. Ryškiai mėlynos spalvos braziliško tipo kelnaitės. Puoštos gėlėtu nėriniu, bei medžiaga su gėlių motyvais. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 52% poliamidas, 30% poliesteris, 13% elastanas, 5% medvilnė. Skalbti … Skaityti daugiau »

14.49  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės AUGUSTINA
Braziliškos kelnaitės AUGUSTINA
Braziliškos kelnaitės AUGUSTINA

Kelnaičių tipas GAIA apatinio trikotažo kolekcija AUGUSTINA. Švelnios rožinės/violetinės spalvos braziliško tipo kelnaitės. Puoštos gėlėtu nėriniu, bei medžiaga su taškeliais. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 52% poliamidas, 30% poliesteris, 13% elastanas, 5% medvilnė. … Skaityti daugiau »

14.49  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės GERALDINE
Braziliškos kelnaitės GERALDINE

GAIA apatinio trikotažo kolekcija GERALDINE. Juodos spalvos braziliško stiliaus kelnaitės puoštos juodais nėriniais. Galinė kelnaičių dalis iš nepermatomo audinio. Kelnaitės pagamintos iš minkšto mikropluošto, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno. Kelnaičių spalva Juodos spalvos, puoštos nėriniais. Kelnaičių audinių sudėtis ir … Skaityti daugiau »

14.49  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės CLEMENTINA
Braziliškos kelnaitės CLEMENTINA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija CLEMENTINA. Mėlynos spalvos braziliško stiliaus kelnaitės puoštos spalvotais raštais ir mėlynu nėrinuku. Galinė kelnaičių dalis pasiūta iš mėlyno, siuvinėto tiulio. Kelnaitės pagamintos iš minkšto mikropluošto, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra … Skaityti daugiau »

14.99  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės ELISSA
Braziliškos kelnaitės ELISSA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija ELISSA. Juodos spalvos braziliško stiliaus kelnaitės puoštos mėtinės nėriniais. Galinė kelnaičių dalis iš nepermatomo audinio. Kelnaitės pagamintos iš minkšto mikropluošto, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 65% poliamidas, 15% poliesteris, 15% … Skaityti daugiau »

14.49  RINKTIS
Braziliškos kelnaitės ANGELICA
Braziliškos kelnaitės ANGELICA

GAIA apatinio trikotažo kolekcija ANGELICA. Juodos spalvos, subtiliai permatomos braziliško stiliaus kelnaitės. Puoštos nėriniu su gėlėmis, bei priekis dengtas žalia nepermatoma medžiaga. Kelnaitės pagamintos iš kokybiškos medžiagos, todėl puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 68% … Skaityti daugiau »

14.49  RINKTIS
-10%
Braziliškos kelnaitės LAUREN
Braziliškos kelnaitės LAUREN

GAIA apatinio trikotažo kolekcija LAUREN. Kūno spalvos braziliško tipo kelnaitės. Galinė kelnaičių dalis iš gipiūro. Priekinė kelnaičių dalis iš gipiūro ir mikropluošto. Kelnaitės puikiai nešiojasi ir priglunda prie kūno.   Kelnaičių audinių sudėtis ir priežiūra 77% poliamidas, 18% elastanas, 5% medvilnė. Skalbti … Skaityti daugiau »

11.59  10.43  RINKTIS
braziliškos kelnaitės, kelnaitės, moteriškos kelnaitės, apatinis trikotažas, apatiniai, moteriškas apatinis trikotažas
CATHERINE IV braziliškos kelnaitės
CATHERINE IV braziliškos kelnaitės

Kelnaičių tipas Nėriniuotos, klasikinio braziliško stiliaus, žaismingos dvispalvės Pari Pari kelnaitės. Priekyje aksominė medžiaga puikiai dera su nėriniais suteikiant seksualaus žavesio. Gale seksualus permatomas nėrinys. Labai patogios ir prabangios kelnaitės. Kelnaičių spalva Raudonai juoda Kelnaičių audinių sudėtis 78% poliamidas, 17% elastanas, … Skaityti daugiau »

11.99  RINKTIS
braziliškos kelnaitės, kelnaitės, moteriškos kelnaitės, apatinis trikotažas, apatiniai, moteriškas apatinis trikotažas
CATHERINE III braziliškos kelnaitės
CATHERINE III braziliškos kelnaitės

Kelnaičių tipas Nėriniuotos, klasikinio braziliško stiliaus, žaismingos dvispalvės Pari Pari kelnaitės. Priekyje aksominė medžiaga puikiai dera su nėriniais suteikiant seksualaus žavesio. Gale seksualus permatomas nėrinys. Labai patogios ir prabangios kelnaitės. Kelnaičių spalva Juodai raudona Kelnaičių audinių sudėtis 78% poliamidas, 17% elastanas, … Skaityti daugiau »

11.99  RINKTIS
braziliškos kelnaitės, kelnaitės, moteriškos kelnaitės, apatinis trikotažas, apatiniai, moteriškas apatinis trikotažas
CATHERINE II braziliškos kelnaitės
CATHERINE II braziliškos kelnaitės

Kelnaičių tipas Nėriniuotos, klasikinio braziliško stiliaus, žaismingos dvispalvės Pari Pari kelnaitės. Priekyje aksominė medžiaga puikiai dera su nėriniais suteikiant seksualaus žavesio. Gale seksualus permatomas nėrinys. Labai patogios ir prabangios kelnaitės. Kelnaičių spalva Juoda Kelnaičių audinių sudėtis 78% poliamidas, 17% elastanas, 5% medvilnė … Skaityti daugiau »

11.99  RINKTIS
braziliškos kelnaitės, kelnaitės, moteriškos kelnaitės, apatinis trikotažas, apatiniai, moteriškas apatinis trikotažas
CATHERINE I braziliškos kelnaitės
CATHERINE I braziliškos kelnaitės

Kelnaičių tipas Nėriniuotos, klasikinio braziliško stiliaus, žaismingos dvispalvės Pari Pari kelnaitės. Priekyje aksominė medžiaga puikiai dera su nėriniais suteikiant seksualaus žavesio. Gale seksualus permatomas nėrinys. Labai patogios ir prabangios kelnaitės. Kelnaičių spalva Balta Kelnaičių audinių sudėtis 78% poliamidas, 17% elastanas, … Skaityti daugiau »

11.99  RINKTIS