Spacer-nauja kryptis formuotų liemenėlių kaušelių gamyboje.
Tai monofilinio siūlo audinys, iš kurio formuojamas liemenėlės kaušelis tampa ypatingai laidus oro cirkuliacijai. Šis audinys, savo trimatės struktūros dėka, pasižymi eile tokių teigiamų savybių:
Lengvumas.
Oro pralaidumas.
Padidintas drėgmės pralaidumas.
Lengvas prisitaikymas prie kūno formų.
Liemenėlės iš šio audinio, maksimaliai sumažina neigiamus prakaitavimo pojūčius esant karštiems orams.
Kaušeliai iš Spacer audinio nesideformuoja ir lengvai atstato buvusią formą paveikus mechaniškai.
Dėka visų aukščiau išvardintų savybių, liemenėlė iš Spacer audinio, puikiai palaiko krutinę ir yra beveik nepastebima pro lengvus viršutinius rūbus.

Spacer liemenėlė LADY BUTTERFLY 176-18 Nikol
Spacer liemenėlė LADY BUTTERFLY 176-18 Nikol
Spacer liemenėlė LADY BUTTERFLY 176-18 Nikol

Liemenėlė „Spacer“ su lankeliais iš „big-size“ dydžių linijos, skirta damoms, turinčioms putlių formų krūtinę. Liemenėlės kaušeliai pagaminti iš orui pralaidžios „SPACER“ medžiagos. Kaušelio pagrindas – monofilinio siūlo audinys, sudarantis trimatę struktūrą. Visa tai užtikrina gaminiui daug teigiamų savybių: liemenėlė yra … Skaityti daugiau »

30.39  RINKTIS
Spacer liemenėlė 170-16
Spacer liemenėlė 170-16
Spacer liemenėlė 170-16

 Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. Šoninių liemens detalių konstrukcijos tokios, kad būtų pritaikytos didesniems dydžiams, todėl liemenėlė turi papildomą detalę.  Juosmeninė dalis pasiūta iš dvigubo elastingo trikotažinio audinio … Skaityti daugiau »

28.89  RINKTIS
SPACER liemenėlė 169-16
SPACER liemenėlė 169-16
SPACER liemenėlė 169-16

 Kaušelio viršutinė dalis sutvirtinta elastine juostele – tai padeda nėriniui priglusti prie krūtinės ir apsaugo nuo išsitampymo. Šoninės detalės pastiprintos tvirtu elastiniu audiniu bei elastinėmis apdailinėmis juostomis. Liemenėlės viduriukas sutvirtintas specialiu tinkleliu, kuris jungia abu kaušelius ir padeda išlaikyti nekintančią … Skaityti daugiau »

24.89  RINKTIS