SOLIDEA Silver Wave Long mikromasažinės tamprės

Prekės kodas: SOLIDEA Silver Wave Long mikromasažinės tamprės

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

€6046 su PVM
Turite klausimų apie šią prekę? Klauskite

Norėtųsi sumažinti celiulitą, pakoreguoti kūno formas ir išvengti tinstančių kojų? Jums padės Silver Wave Long timpos, kurias patogu dėvėti ir sportuojant, ir dirbant, ir laisvalaikiu.

Silver Wave Long elastinės masažinės tamprės:

  • Pagaminos iš specialios faktūros audinio su trimatėmis bangelėmis, kurios lengvai įsispaudžia į odą ir nuolat masažuojaproblemines Jūsų kūno vietas, taip skatindamos kraujotaką ir mažindamos celiulitą.
  • Dėka vidutinio stiprumo paskirstytos kompresijos iš karto formuoja dailesnes klubų ir sėdmenų linijas, prispaudžia pilvuką.
  • Į audinį įaustos aktibakterinių savybių turinčios sidabro jonų gijos stabdo bakterijų dauginimąsi ir užkerta kelią blogam kvapui.
  • Dėl savo struktūros audinys itin gerai kvėpuoja ir išgarina prakaitą, todėl net ir aktyviai sportuojant Jūsų oda išliks gaivi ir sausa.
  • Nors sukurtos kaip anticeliulitinės tamprės, dėka kompresijos ir mikromasažo tinka ir limfedemos mažinimui.
  • Ilgis – iki čiurnų.
  • Su medvilniniu įsiuvu.
  • Dydžiai: S, M, ML, L, XL, XXL, 
     

Mes išbandėme! / Praktinis gidas

Silver Wave Long – ilgiausios Silver Wave timpos, kojas dengiančios iki pat čiurnų. Nešiojant žiemą jos gali pakeisti pėdkelnes, o vasarą puikiai atrodo su lengvomis suknelėmis ir tunikomis. Timpos pagamintos iš tampraus audinio, todėl jas galima kilstelėti ir iki blauzdų vidurio. Sportuojant šios timpos gerai atrodo po šortais; jei nuspręsite ant timpų mautis ilgas kelnes, nebijokite, kad kojos pradės prakaituoti – audinys prakaitą iškart išgarins.

Dėka kompresinių savybių šios tamprės pasižymi dar ir tuo, kad fiksuoja ir prilaiko kelio, klubo sąnarius. Tai ypač svarbu bėgiojat, šokant ar slidinėjant, ypač jei jau yra buvę sąnarių problemų.

Ir dar -  atkreipkite dėmesį į tai, kad anticeliulitinis poveikis bus pastebimas tik tada, jei dėvėdamos tampres judėsite  - tik tada  vyks mikromasažas. Ir nenustebkite, kai nusivilkusios tampres ant odos matysite bangelių "pėdsakus", kurie išnyks tik po kelių valandų. Jie tik patvirtina, kad mikromasažas tikrai buvo efektyvus.

 
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink